باشگاه مشتریان گروه تولیدی بسپار شیرکوه یزد

درباره باشگاه مشتریان بسپار بسکت

           باشگاه مشتریان بسپار شیرکوه یزد/ بسپار بسکت در راستای سیاست‌های مشتری مداری در شرکت در دوازدهم بهمن ماه 1402 پس از راه اندازی سامانه آنلاین فروش بسپار بسکت تاسیس شده است،عضویت در این باشگاه برای کلیه مجریان، نصابان، خرده فروشان، عاملان فروش، نمایندگان و انبوه سازان آزاد و براساس آن از حداقل مزایا نظیر استفاده از پایگاه اطلاعات فروش و امثال آن برخوردار خواهند شد لیکن بهره مندی از امتیازات دیگر نظیر تخفیف ها و ... موکول به کسب امتیازات مطابق جداول امتیازات ارایه شده، می‌باشد. این باشگاه پذیرای نظرات مجریان، نصابان، عاملان فروش، نمایندگان و انبوه سازان  محترم می‌باشد. باور ما این است که راه موفقیت از مسیر تعامل با مشتری می‌گذرد.

اهداف باشگاه مشتریان

      باشگاه مشتریان بسپار شیرکوه یزد (بسپار بسکت) در راستای ایجاد ارتباط تعاملی بین شرکت و مشتریان و تسهیل در ارتباط بین مشتریان، با هدف افزایش وفاداری و رضایت مشتریان،دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات بمنظور بهبود و گسترش خدمات به مشتریان ایجاد شده است. مشتریان بسپار شیرکوه یزد با عضویت در باشگاه فرصت مناسبی برای بهره گیری بهتر از سرویس‌های شرکت و نیز آشنایی با بخشهای مختلف و محصولات و خدمات را خواهند یافت. امیدواریم ضمن ایجاد محیطی گرم و با تعامل بیشتر ارتباط نزدیکتری با شما مشتریان عزیز برقرار نمائیم.

مزایای باشگاه مشتریان

با عضویت در باشگاه مشتریان بسپار بسکت از مزایای مختلفی از جمله موارد ذیل بهره مند شوید:

- کسب امتیاز اولیه عضویت

-  مشمول رتبه بندی مشتریان

- تسهیل در خرید محصولات و برخورداری از مزایای آن

روش کسب امتیاز

           از آنجا که شرکت بسپار شیرکوه ( بسپار بسکت) مشتریان خود را بعنوان مهمترین دارائی و سرمایه شرکت تلقی میکند و مهمترین روشهای ارتقاء رضایتمندی مشتریان را ایجاد و حفظ و توسعه ارتباط موثر با آنان میداند. روشهای امتیاز دهی باشگاه مشتریان شامل امتیاز تکمیل پروفایل ( جمعاً 15   امتیاز) و مابقی امتیاز براساس  سفارش خرید دریافتی ناخالص مشتریان می باشد که با توجه رده تعیین شده ( نماینده رسمی، عامل فروش، خرده فروش، مجری ) و جدولی که در صفحه شخصی مشتریان ارایه شده است، محاسبه می شود.  

 

قوانین باشگاه مشتریان

                   پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان بسپار بسکت و اعضای این باشگاه، خود را ملزم به رعایت قوانین تجارت الکترونیکی، جرایم رایانه ای و سایر قوانین مربوط به آن می‌دانند. اعضای این باشگاه ضمن قبول همۀ مندرجات و مقرراتی که به شرح زیر اعلام می گردد، ملزم به پیروی از تغییراتی است که باشگاه مشتریان بسپار بسکت اعمال نموده و همۀ این تغییرات به محض درج در سایت، قابل اجرا خواهد بود.بر این اساس تنها مرجع اطلاع رسانی رسمی تغییرات یاد شده جهت پیگیری و مطالعۀ اعضا، سامانه  بسپار بسکت می‌باشد.

کلیات

- در این توافقنامه هر کجا نام باشگاه مشتریان ذکر گردد، منظور "باشگاه مشتریان بسپار بسکت" به مالکیت گروه تولیدی بسپار شیرکوه یزد می باشد.

 - طبقه بندی اعضا باشگاه مشتریان، ارائه تسهیلات به اعضا بر اساس متن این توافقنامه " به آدرس اینترنتی "Basparbasket.com" می باشد.

    - مرجع اطلاع رسانی در امور باشگاه مشتریان، سامانه آنلاین بسپار بسکت می باشد، لذا درج اطلاعات در سامانه فوق بمنزله اطلاع رسانی به کلیه اعضا و آگاهی آنان به آن می باشد.

عضویت

 • عضویت در باشگاه مشتریان برای کلیه نمایندگان، عاملان فروش، مجریان، نصابان و انبوه سازان آزاد می باشد.
 • اعضای باشگاه مشتریان اقرار می نمایند مشخصات هویتی خود را به طور دقیق در زمان ثبت نام اعلام دارند و هرگونه مغایرتی در مشخصات هویتی قابل انتساب به شرکت نمی‌باشد.
 • باشگاه مشتریان این اختیار را دارد تا درخواست متقاضیانی را که جهت عضویت در سایت رسمی ثبت نام می‌نمایند را بررسی و در خصوص پذیرش یا رد آن‌ها تصمیم گیری نماید.
 • اعضا باشگاه مشتریان محدودکننده اختیارات باشگاه در رعایت ضوابط و مقررات نبوده و هرگاه هر یک از اعضا از مقررات باشگاه عدول نماید، باشگاه مشتریان بسپار بسکت این اختیار را دارد تا بدون اعلام قبلی با حذف تعهدات و امتیازات اعطایی، در خصوص عضویت ایشان تصمیم گیری نماید.
 • هر کاربری که دارای کد کاربری و گذرواژه در سامانه باشد در قبال هر فعالیتی که بتوان در بخش کاربری انجام داد مسئول خواهد بود. به همین علت درخواست می گردد از در اختیار قراردادن نام کاربری و رمز عبور به افراد دیگر خودداری شود.
 • هر گونه مسئولیت در خصوص اطلاعات وارد شده در صفحه کاربری اعضا ، مقررات و ضوابط اعلام شده ، مطلع نشدن در خصوص اخبار ، اطلاعات و تسهیلات بر عهده کاربر می باشد.
 • هرگونه پرداخت و پاداش نقدی و غیر نقدی و تسهیلات مقرر در باشگاه مشتریان مطابق رویه جاری شرکت قابل پرداخت خواهد بود و اعضای محترم در خصوص اخذ هر گونه مطالبات، حق دریافت خسارت تاخیر در پرداخت نخواهند داشت.
 • از ساخت بیش از یک حساب کاربری در سامانه باشگاه مشتریان خودداری فرمایید، در صورت مشاهده و اطلاع بیش از یک حساب کاربری، تمامی حساب های کاربری مشتری حذف و مطابق رویه جاری شرکت و قانون عمل خواهد گردید.
 • اعضا باشگاه مشتریان می بایست در هنگام ارسال پیغام و نظرات از کلمات مناسب استفاده نمایند، در صورت استفاده و مشاهده واژه‌های نامتناسب و زننده ، اشتراک کاربر حذف خواهد گردید.

شیوه کسب امتیازات

 • هرگونه تغییر در طرح‌های امتیازی شامل امتیاز، مقادیر امتیاز اختصاص داده شده به هر طرح، مدت زمان استفاده از هر طرح، ارزش ریالی امتیازها و نحوه تبدیل امتیازهای به پاداش‌های نقدی و غیر نقدی و... توسط باشگاه مشتریان مقرر می‌گردد.
 • - چنانچه اعضای باشگاه مشتریان از روش های مغایر با رویه های تعریف شده در کسب و کار نسبت به جمع آوری امتیاز اقدام نمایند، باشگاه مشتریان این اختیار را دارد که بدون اعلام قبلی از ادامه فعالیت آن دسته از اعضا در هر مرحله ای که هستند (انتخاب پاداش نقدی، تسهیلات، قرعه کشی‌ها و ... ) ممانعت به عمل آورده و با حذف تعهدات و امتیازات اعطایی در خصوص عضویت و یا لغو عضویت ایشان تصمیم گیری نماید و افراد مذکور حق اعتراض نسبت به تصمیمات اتخاذ شده را ندارند.
 • اعطای امتیازات در باشگاه مشتریان صرفا برای ارائه تسهیلات بیشتر برای اعضا بوده و در صورت عدم بهره برداری از امتیازات ، هیچ گونه حقوقی را برای وی در هیچ یک از مراجع قضایی ایجاد نمی کند.
 • باشگاه مشتریان مجاز است نسبت به پذیرش یا عدم پذیرش درخواست های واصله از اعضا مبنی بر استفاده از تسهیلات تصمیم گیری نماید، عدم پذیرش درخواست هیچ گونه حقوقی را برای اعضا در هیچ یک از مراجع قضایی ایجاد نمی کند.
 • باشگاه مشتریان مجاز است در هر مقطع زمان نسبت به ابطال امتیازات کسانی که بیش از سه ماه به صفحه کاربری خود مراجعه ننموده اند اقدام نماید.

حریم خصوصی

 • تمامی اطلاعات ثبت شده اعضاء، محفوظ بوده و به صورت عمد در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.
 • باشگاه مشتریان هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از سامانه بسپار بسکت را نگهداری نموده و در راستای سیاست حفظ حریم خصوصی عمل خواهد کرد و آدرس پست الکترونیک و سایر اطلاعات مهم شخصی در هیچ قسمت از سایت نشان داده نخواهد شد. تنها باشگاه مشتریان بسپار بسکت در موارد زیر مجاز به استفاده از اطلاعات شخصی جمع آوری شده می‌باشد
 • کسب اطمینان رضایت اعضای مشتریان باشگاه بسپار بسکت از خدمات و محصولات فعلی.
 • فراهم آوردن خدمات و محصولات مورد تقاضای اعضای باشگاه و همچنین بازاریابی و تحقق اهداف آینده.
 • همکاری و استفاده از اطلاعات ثبت شده برای مشخص کردن هویت اعضای باشگاه مشتریان بسپار بسکت در مواردی که مشخصات یا رمز ثبت شده توسط اعضا فراموش شده باشد
 • باشگاه مشتریان پیش از استفاده از اطلاعات شخصی در سایر موارد، رضایت اعضا را کسب خواهد نمود.
 • هر یک از اعضای باشگاه مشتریان در خصوص پیشامدهای غیر قابل پیش بینی نظیر هک شدن سامانه رضایت صریح و ضمنی خویش و حق اعمال مطالبه ضرر و ورود خسارت احتمالی از شرکت را از خود سلب و ساقط می نمایند.
 • شرکت در خصوص متوقف شدن فعالیت سامانه در برابر پیشامدهای منتسب به اشخاص ثالث هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت و در صورت بروز و ورود خسارت به هر یک از اعضای باشگاه مشتریان، شخص ثالث مرتکب مکلف به جبران خسارت خواهد بود و شرکت در این خصوص و به ویژه در مواردی اطلاعات هویتی اعضای باشگاه مشتریان توسط اشخاص ثالث مورد ربایش و سرقت قرار گیرد مسئولیتی نخواهد داشت.

کپی رایت

 • محتویات و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در سامانه بسپار بسکت متعلق به باشگاه مشتریان بسپار بسکت است و هرگونه سوءاستفاده از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • استفاده از مطالب این سامانه برای پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌های شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.
 • به‌کارگیری هر روشی برای فراگیری ساختار سامانه آنلاین بسپار بسکت یا تلاش برای کسب اجزا، اسناد یا اطلاعات سامانه آنلاین ممنوع می‌باشد
 • دسترسی غیرمجاز به هر یک از قسمت‌های سامانه آنلاین بسپار بسکت یا سایر خدمات  ارائه شده آن از طریق هک کردن، رمزگشایی و سایر روش‌ها ممنوع می‌باشد، شرکت بسپار شیرکوه یزد مجاز است خواستار رسیدگی به این تخلف از طریق مراکز رسیدگی به جرایم اینترنتی باشد.
 • تمامی اعضا توافق می‌نمایند که در صورت نقض مقررات و قوانین مربوطه ،تمامی خسارات احتمالی وارده بر باشگاه مشتریان بسپار بسکت، کارکنان آن را بر عهده بگیرند.
 • محتویات این سامانه آنلاین بسپار بسکت ازجمله متن‌ها، تصاویر، لوگوها، عکس‌ها و نرم افزارها، دارایی‌های باشگاه مشتریان بسپار بسکت محسوب شده و تلفیق (به معنای جمع آوری، مرتب سازی و گردهم آوری) محتویات این سامانه نیز منحصراً متعلق به باشگاه مشتریان بسپار شیرکوه یزد بوده و توسط قوانین بین‌المللی کپی رایت محافظت می‌گردد. موارد استفاده همچون بازسازی، تغییر، مشارکت، انتقال، چاپ مجدد، نمایش یا استفاده از محتویات و مطالب این سامانه آنلاین بسپار بسکت قویاً ممنوع می‌باشد.
 • مشتریان محترم می بایست تمامی قوانین باشگاه مشتریان را مورد مطالعه قرارداده و رضایت خویش را در هنگام ثبت اولیه اعلام نمایند.